Coaching Trip

Coaching Trip to wyprawy z rozwojem osobistym. To głębokie podróże ze sobą poza strefę polskiego komfortu. Mentalnym opiekunem wyprawy jest Justyna Żejmo - wieloletni Coach, Trener rozwoju osobistego, wielka fascynatka ludzkiego mózgu, Kobieta Pasjonatka,  Kobieta Podróżniczka.

Wyprawy organizowane są w piękne miejsca Europy - jak Toskania czy Hiszpania ale od 2017 roku zaczęliśmy wyprawiać się również w dalsze zakątki świata - jak ostatnio np. Zanzibar. Co będzie dalej? Życie pokaże a Wy zaglądajcie do oferty. 

Coaching Trip to najczęściej 5 - 7 - dniowy wyjazd, na którym łączymy poznawanie siebie, poznawanie innych kultur i miejsc. Dni przeplatane są różnymi zajęciami lokalnymi oraz warsztatami rozwoju osobistego. Jest to bardzo głębokie poznawanie siebie, przyglądanie się życiu z zupełnie innej perspektywy, wymiana doświadczeń z uczestniczkami a także wzajemne inspirowanie siebie.

Każdy dzień zaczynamy od ćwiczeń porannych i medytacji w otoczeniu pięknych krajobrazów. Na początku lub/i na końcu dnia odbywa się warsztat rozwojowy tematyczny - w zależności od tego, jak zatytułowany jest ten dzień. Kolacja jest najlepszym momentem na podsumowanie dnia a przy tym i siebie w tym dniu. 

Jesteśmy goszczeni podczas tych podróży przez rodowitych mieszkańców. Nie śpimy w hotelach, właśnie dlatego, żeby móc dokładnie zapoznać się ze smakiem miejsca, w którym jesteśmy. To daje możliwość intensywnego przeżywania lokalnego życia.

 

Co daje coaching w podróży?

Coaching w podróży daje możliwość spoglądnięcia na swoje życie i siebie z zupełnie innej perspektywy, dzięki zmianie przestrzeni, kultury, ludzi, języka. Pojawia się wreszcie możliwość zaobserwowania siebie i własnego życia z dystansu, dzięki pauzie, która jest zatrzymaniem w innym miejscu na kuli ziemskiej. Dzięki obserwacji życia innych w różnych miejscach na świecie uczymy się dbania o swoje życie i siebie, uczymy się wdzięczności za to, co już mamy a także znajdujemy w sobie potrzebę rozwoju i udoskonalania własnego życia, znajdujemy motywację do realizowania własnej misji.

Te wyprawy odkrywają piękno tego świata a warsztaty odkrywają ten świat głęboko w nas samych. Tam do tego świata zaglądamy. 

Zapraszam

Justyna Żejmo

  • Szkolenia z Pasją i Ogniem
  • Justyna Żejmo