niedz., 13 paź | San Gimignano

TOSKANIA - COACHING TRIP

Winnice toskańskie, piękne, zielone wzgórza, zachód i wschód słońca, kultura włoska, rozwój osobisty, TY, Twoje piękne wnętrze, praca ze sobą, projektowanie swojej podróży życia i wreszcie dbanie o jakość każdego dnia. Zapisz się. Jedź i zrób to z nami! Z radością, luzem, odwagą i odrobiną dystansu.
Przykro nam, rejestracja została już zamknięta. Jesteśmy już w komplecie. Zapisz się na kolejny Trip

Time & Location

13 paź 2019, 19:00 – 20 paź 2019, 23:00
San Gimignano, 53037 San Gimignano, Prowincja Siena, Włochy

About the Event

Hej Podróżniczko! Co u Ciebie słychać?

Tak tak ... u Ciebie. :)

Chcę Ci powiedzieć, że Twoją najwierniejszą Przyjaciółką życia jesteś Ty. Jesteś ze sobą od urodzenia, jesteś aż do ostatnich dni. Jak żyjecie? Jakie macie relacje? Kiedy ostatnio zatrzymałaś się, żeby zobaczyć co słychać u Twojej największej przyjaciółki? Czy jest jej dobrze? Czy wie, po co codziennie rano wstaje z łożka? Czy w jej życiu jest spokój, harmonia?

A może potrzebuje Twojego wsparcia?

Toskania - to właśnia będzie Wasza piękna, wyjątkowa podróż. Ty ze sobą - swoją najlepszą i najwierniejszą Przyjaciółką.

Przyglądniesz się gdzie jesteś a także gdzie chcesz być. Zaprojektujesz Waszą wspólną podróż. Dowiesz się na czym najbardziej Ci zależy, poszukasz spójności ze sobą, uporządkujesz obszary, w które wkradł się chaos, lęk lub niepewność. Przeanalizujesz co kontynuować a co odrzucić. Wrócisz zmotywowana do tego, aby podróżować swoją, zaprojektowaną drogą i co najważniejsze, aby w tej podróży najmocniej na świecie siebie wspierać.

Praca nad sobą w połączeniu z aktywnościami typowymi dla Włoch obudzą w Tobie poczucie sensu. Drugi człowiek to lustro, w którym będziesz miała okazję się zobaczyć. Bycie, współistnienie z innymi, milczenie ze sobą, obcowanie z zielonymi wzgórzami, twarzą w twarz ze słońcem - to wszystko uniesie Cię 3 metry nad Ziemię. Jeśli to wszystko powoduje, że otwiera Ci się serce, czujesz wewnętrzne ciepło a może i wzruszenie a może i wielką chęć i ekscytację - jedż z Nami koniecznie. To dla Ciebie!

Przykro nam, rejestracja została już zamknięta. Jesteśmy już w komplecie. Zapisz się na kolejny Trip

Share This Event

  • Szkolenia z Pasją i Ogniem
  • Justyna Żejmo