ZANZIBAR - Coaching Trip 2017 

ZANZIBAR - raj na kuli ziemskiej. Biedny kraj ale szczęśliwi ludzie. To była niezwykła wyprawa. Ryzyko, przygoda, testowanie tego, czego do tej pory nie udało się w życiu spróbować, dzielenie się historiami, praca rozwojowa, warsztaty nad oceanem, poznawanie i smakowanie Afryki takiej, jaką ona naprawdę jest. 

Zanzibar obnażył się nam całkowicie bez szat, bez upiększania, bez turystycznej ściemy. 

Dał nam siebie pooznać w prawdzie, która sprawiła, że to była ekscytująca wyprawa, piękna podróż, niezapomniane doznania, głębokie emocje   i doskonale piękne kolory nieba, ziemi, oceanu, owoców i kobiet na Zanzibarze. 

6 białych kobiet zwanych "muzungu" i kobiety na Zanzibarze - co od siebie wzięły wzajemnie? czego się od siebie nauczyły? 

Co Zanzibar dał nam w prezencie a co "muzungu" dało jemu? 

Jak bardzo nieistotne jest bogactwo materialne jeśli nie umiesz cieszyć się życiem? 

Co tak naprawdę jest dla Ciebie najważniejsze, kiedy nie ma w życiu pieniędzy?

Na te i wiele innych pytań odpowiedziałyśmy sobie podczas tej wyprawy. 

Zanzibar sprzyjał nam w rozważaniu i pracy nad tym kim jestem a kim chciałabym być i jak daleka jest droga do połączenia tych dwóch wysp. Jaką wyspą jestem a jaką wyspą chcę być, aby żyło mi się na niej szczęśliwiej?

ZANZIBAR to miejsce, które sprzyja pracy rozwojowej, pokazuje co dla człowieka naprawdę ważne i jaki jest sens jego życia, pokazuje jak żyć i być tak naprawde w "tu i teraz". Zanzibar jest wreszcie miejscem, które każdego dnia, kiedy ocean uderza o dom, w którym nie ma prądu i wody, rodzi w człowieku wdzięczność za to, co w życiu już masz. PIĘKNE MIEJSCE i PIĘKNA WYPRAWA. 

Dziękuję moim uczestniczkom za ten inspirujący czas i ekscytującą przygodę i zapraszam na kolejne wyprawy :)

A teraz prosto z soczewki aparatów...

Dom na Zanzibarze
ekipa Coaching Trip
testowanie menu w lokalnym barze
warsztaty
Pomagamy Masajom
tworzymy relacje
podróżujemy na wyspy bezludne
poznajemy się
dzielimy się
Rozwiń
  • Szkolenia z Pasją i Ogniem
  • Justyna Żejmo